Kişiye Özel 3 Fotoğraflı Mavi Baykuş, Kişiye Özel Kupa Bardak ve Magnet HA19-hediyearilari
Kişiye Özel 3 Fotoğraflı Mavi Baykuş, Kişiye Özel Kupa Bardak ve Magnet HA19-hediyearilari
Kişiye Özel 3 Fotoğraflı Mavi Baykuş, Kişiye Özel Kupa Bardak ve Magnet HA19-hediyearilari

Kişiye Özel 3 Fotoğraflı Mavi Baykuş, Kişiye Özel Kupa Bardak ve Magnet HA19

Fiyat : ₺499,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺379,90(KDV Dahil)
:

Kişiye Özel 3 Fotoğraflı Mavi Baykuş, Kişiye Özel Kupa Bardak ve Magnet HA1

Sevdikleriniz için tüm hediyeler değerli olsa da, bazı hediyeler tasarımıyla daha da özeldir. Bu yüzden sizler için muhteşem bir hediye hazırladık.

SAKSI : Saksımız tamamen el yapımı ve el boyamasıdır. Boyama işleminden sonra çift kat vernik uygunarak muhteşem bir görüntü elde edilmiştir. Son derece şık ve özenlidir. Fotoğraflar dahil yaklaşık ölçüsü : 9cmx15cm. İleteceğiniz 3 (üç) fotoğraf kaliteli fotoğraf kağıdına basıldıktan sonra görseldeki gibi çubuklu bir şekilde gönderilmektedir.

KUPA BARDAK : Porselen beyaz kupa bardağa size özel baskı yapılarak hazırlanmaktadır.

MAGNET : Tamamen el yapımı, el boyamasıdır ve verniklidir. Görseldeki gibi canlı ve özeldir.

PAKETLEME ve KARGO : Tüm Türkiye’ye aynı gün kargo gönderimi yapıyoruz. Hediyeniz kendi özel dayanıklı kutusunda sizlere ulaştırılmaktadır. Kırılma, çizilme vs gibi durumlar yaşanmamaktadır. Özenli ve hassas olarak paketlenmektedir.

ÖNEMLİ : Diğer muhteşem hediye çeşitlerimize ekranın alt kısmına inerek “Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle”yi tıklayarak ulaşabilirsiniz.İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak için beğendiğiniz ürünlerimizi favorilerinize eklemeyi unutmayın.

Hediyelerimizi sevdiklerinize Yeni İş Hediyesi, Ofis Hediyesi, Sevgili Hediyesi, Sevgililer Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Anneler Günü Hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Öğretmenler Günü Hediyesi, Mühendisler Günü Hediyesi, Doktorlar Günü Hediyesi, Mimarlar Günü Hediyesi, Avukatlar Günü Hediyesi, Eczacılar Günü Hediyesi, Dost Hediyesi, Arkadaşlık Hediyesi, Kız Kardeş Hediyesi, Erkek Kardeş Hediyesi, Mezuniyet Hediyesi, Okul Hediyesi, Tebrik Hediyesi, Yeni Yıl Hediyesi ve İçimden Geldi Hediyesi olarak gönderebilirsiniz.

Mutlu Alışverişler Dileriz...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR